משיקים אלבום עם חמי רודנר

סוף סוף זה קורה. אלבום הבכורה שלי, עצב זר, ייצא בתחילת נובמבר לחנויות. אנחנו נחגוג את האירוע המרגש הזה בהופעה באוזן בר ב-12 בנובמבר (יום שני, שעה 20:00) שבה יתארח חמי רודנר!

זה מרגש לא רק בגלל שמדובר בחמי רודנר, אלא גם בגלל שלפני עשר שנים, ממש בתחילת דרכי, חמי נתן לי צ'אנס והסכים שהלהקה שלי דאז "הרע במיעוטו" תחמם אותו בכמה הופעות בירושלים. מאז יצא לי להופיע לפניו כמה פעמים וזה כיף לסגור עכשיו מעגל, כשהוא מתארח בהופעת ההשקה של אלבום הבכורה שלי.

כמו תמיד, על הבמה יהיו איתי אסא בוקלמן (גיטרה), אייל רווה (בס) וברק קרם (תופים). בהופעה יהיה ניתן כמובן לרכוש את האלבום החדש

אוקטובר הטוב

אוקטובר הטוב עומד להתחיל, שר עמיר לב. אני תמיד אהבתי את אוקטובר, בעיקר בגלל שבחודש הזה אני וזוגתי חוגגים יום הולדת כפול (אני ב-9 באוקטובר, כמו ג'ון לנון), אבל הפעם יש לי עוד כמה סיבות טובות. האלבום שלי, עצב זר, בשלבים אחרונים לפני סיום. רק נשאר לסיים את עיצוב העטיפה, להדפיס את החוברת והדיסק – ויש לנו אלבום (שמעתם כבר את הסינגלים שהוצאתי מתוכו? עצב זר, זה לא יכול והאמת הקטנה).

חוץ מזה, יש החודש שלוש הופעות מיוחדות שאני שמח להזמין אותכם אליהן, שתיים מהן בצפון – אזור שעוד לא יצא לי להופיע בו. ביום רביעי, 3 באוקטובר, בין 23:00 לחצות, אני אעשה הופעה אקוסטית קצרה במסגרת פסטיבל עכו לתיאטרון אחר. זה יקרה בגני הפסטיבל.

ב-20 באוקטובר אני מגיע לראשונה לחיפה, להופעה היסטורית, אקוסטית וחינמית בפאב ג'ק והאפונים. שלושה ימים אח"כ, ב-23 באוקטובר, אני מגיע להופעה אינטימית בירושלים בפאב החאנ'לה ששוכן בתיאטרון החאן. אסא בוקלמן ינגן גיטרה (כתובות וכל הפרטים שצריך בלוח ההופעות). קצת אחר כך, בנובמבר, נשיק את האלבום בהופעת הרכב חגיגית בתל אביב. פרטים בהמשך.