אז מה חדש?

היי חברים. הרבה קרה בחודש האחרון. בתחילת נובמבר יצא לחנויות אלבום הבכורה שלי, עצב זר, והשקנו אותו בהופעה חגיגית באוזן בר עם חמי רודנר. זאת הייתה הופעה מדהימה ומרגשת שבה סגרתי מעגל עם חמי, שלפני עשור נתן לי הזדמנות ואיפשר לי להיות המופע הפותח שלו. ביצענו יחד עם עצב זר, שיר הנושא מאלבום שלי, ושני שירים אהובים של איפה הילד – הביאו את הסתיו והעצב שלה. לא הייתם? אפשר לצפות בשני קליפים מההופעה שצילם יובל אראל, שגם כתב ביקורת מפרגנת.

יום לפני ההופעה התארחתי לג'אם אקוסטי קצר בתוכנית של יואב קוטנר בגלי צה"ל. זאת הייתה הגשמת חלום בשבילי בתור מי שגדל על התוכניות שלו והיה מקליט אותן על קלטות כילד (זוכרים שהיה דבר כזה פעם?). אפשר להאזין כאן. בערב של אותו יום התארחתי בפעם השנייה אצל ירון חי מנשה ב-88FM לראיון קצר, וכמו בפעם הקודמת – רגע אחרי שסיימנו את ההקלטות של האלבום – זה היה תענוג.

בהמשך החודש נסעתי לצפון להתארח בשני ספיישלים לכבוד האלבום החדש – ברדיו קול רגע ובקול יזרעאל. היה כיף. אפשר להאזין כאן לתוכנית מקול יזרעאל.

בסוף השבוע האחרון שמחתי לגלות שקליה מור, מבקרת המוזיקה של עכבר העיר, כתבה ביקורת מפרגנת על האלבום. זה כיף לא רק בגלל שהביקורת חיובית, אלא שהיא מבקרת שאני מעריך ותמיד נהנה לקרוא. אתמול פורסם גם ראיון במקומון הירושלמי "זמן ירושלים" לקראת הופעה שלי ביום חמישי הקרוב (6.12) בחאנל'ה בירושלים, בשעה 22:00. זאת תהיה הופעה אינטימית וחינמית כשלצדי על הגיטרה אסא בוקלמן. החאנל'ה נמצא בתיאטרון החאן ברחוב דוד רמז 2. יהיה כיף לראות אותכם שם!

יובל

ראיון בזמן ירושלים