יובל מן

אוקיי. מאיפה להתחיל? נולדתי בשנת 1985 בירושלים, שם חייתי עד גיל שלוש לפני שעברנו למבשרת ציון.
הקריירה המוזיקלית שלי התחילה בגיל עשר כשהרמתי גיטרה בפעם הראשונה, בהשראת הזמרים והלהקות שאהבתי – בעיקר אביב גפן ומשינה. מאז ברור לי שזה מה שאני רוצה לעשות בחיים.

בגיל 13 כבר הייתה לי להקה שהופיעה במוסדות ירושלמיים מכובדים כמו "הצוללת הצהובה" ו"פרגוד" ואפילו חיממנו פעם אחת את ירמי קפלן. בגיל 16 הקמתי  – יחד עם אוהד עילם וניר לייסט – את "הרע במיעוטו", להקה שבה כתבתי את החומרים, שרתי וניגנתי גיטרה. בהמשך הצטרף אלינו גם יואב גלעד.

במשך שנתיים הופענו בירושלים ובתל אביב, חיממנו את מוניקה סקס, חמי רודנר, ירמי קפלן ואחרים. הושמענו קצת ברדיו, הגענו למקום גבוה בתחרות להקות ולרגע היה נדמה שזה קורה. אבל לא. התפרקנו בהופעה חגיגית ב"צוללת הצהובה" בקיץ 2003. לשמחתי כל החברים בלהקה עדיין פעילים בסצינת המוזיקה ויכול להיות שעוד ננגן ביחד.

בתיכון, באופן טבעי הלכתי למגמת מוזיקה. אחרי השירות הצבאי היה לי ברור שאני הולך להמשיך עם המוזיקה. אז עברתי לתל אביב והתחלתי ללמוד ברימון. במקביל המשכתי כל הזמן להופיע ולכתוב, כשהמטרה ברורה – להוציא אלבום. ב-2011, אחרי תקופה לא קצרה של חיפושים הצלחתי למצוא את הנגנים ואת המפיק המוזיקלי הנכונים, והקלטתי את אלבום הבכורה שלי, עצב זר, שעליו אתם יכולים לקרוא כאן.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *