עצב זר

עצב זר הוא אלבום הבכורה שלי, שיצא לעולם בנובמבר 2012.

הוא כולל עשרה שירים שכתבתי והלחנתי בין 2003 ל-2011. הוא הופק מוזיקלית על-ידי גיל לואיס, שגם מיקסס וניגן גיטרות וקלידים. השתתפו בו אסא בוקלמן (גיטרות), אייל רווה (בס), ברק קרם (תופים), שאול עשת (קלידים) וגם רביעיית כלי מיתר מופלאה (אבנר קלמר, ניצן קאנטי, גליה חי והילה אפשטיין) ושני זמרים מעולים ששרו קולות – אוהד עילם וגיל כהן. אני שרתי כמובן וניגנתי גיטרה אקוסטית. מקווה שלא שכחתי אף אחד.

הכל התחיל לפני קצת יותר משנה. אחרי כמה שנים של לבטים וחיפושים הכרתי את גיל (שהפיק מוזיקלית בין היתר את אמילי קרפל, סמדר אקראי, איה כורם וניגן גיטרה עם שורה ארוכה ומרשימה של אמנים) ודי מהר הבנתי שהוא הבן אדם שאני רוצה שיפיק לי את אלבום הבכורה. ידעתי שהוא ייקח את השירים שלי, שנכתבו בהשארת המוזיקה שאני אוהב מהניינטיז, ויגרום להם להישמע לגמרי 2012.

הנה אנחנו באולפן. מימין לשמאל – אייל, גיל, אני וברק (צילום: גיא אייזנר)

אז הבאתי את אסא ואייל שניגנו איתי בהופעות בשנים האחרונות, הוא הביא איתו את ברק – ואחרי תקופה של חזרות נכנסנו להקליט באולפן שלו ברחוב לבונטין בתל אביב, תהליך שהתחיל בשלהי קיץ 2011 ונגמר בחורף 2012, ושבמהלכו אירחנו עוד מוזיקאים – אלה שרשומים למעלה – כדי להשלים את התמונה.

בחודשים האחרונים יצאו ארבעה סינגלים מהאלבום – שיר הנושא, זה לא יכול (שאליו התלווה קליפ שבו אני רץ ברחבי תל אביב, וקיבל פרגון ב-ynet), האמת הקטנה ויושב באוטובוס. לאחרונה החליטו באקו"ם, לאחר ששמעו את האלבום, לתת לי מענק תמיכה כדי לסייע בהוצאתו לאור.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *